SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O. - Nieznanekontynenty.pl

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Dane adresowe:

Gabrieli Zapolskiej 38,
30-126 Kraków
małopolskie

Dane kontaktowe:

Deweloper Salwator
sprzedaz.krakow@salwator.com.pl
(12) 688-90-00

Dane firmy:

SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.
NIP: 6762074000
REGON: 531538762

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy SPÓŁKA MIESZKANIOWA SALWATOR SP. Z O.O.

Deweloper SM Salwator od blisko 20 lat buduje mieszkania deweloperskie na terenie całego Krakowa. Firma odznacza się bogatym doświadczeniem oraz ma opinię rzetelnego dewelopera, dzięki czemu bez trudu sprzedała w Krakowie już niemal 3,5 tysiąca mieszkań!
Nie chcesz już mieszkać w centrum Krakowa, gdzie jest zgiełk, hałas i wysoki poziom zanieczyszczenia? Przenieś się na obrzeża miasta Kraków. Salwator oferuje nowe mieszkania na Wzgórzach Krzesławickich. Inwestycja zlokalizowana jest w spokojnym miejscu i otoczona jest zielenią. Inna z aktualnych ofert dewelopera, to nowe mieszkania na Ruczaju. Tam takiej ciszy nie znajdziesz, ale za to jest to lokalizacja świetnie skomunikowana, dzięki czemu do ścisłego centrum Krakowa dotrzesz raz dwa! Wszystkie mieszkania dostępne na sprzedaż można sprawdzić na stronie www.salwator.com.pl.

Oferta firmy

W 2017 roku krakowski deweloper SM Salwator oferuje mieszkania deweloperskie w dwóch miejscach Krakowa: na Ruczaju i w Nowej Hucie. Ponadto, tylko w tym roku mamy jeszcze możliwość finansowania zakupu mieszkania dzięki programowi Mieszkanie dla Młodych.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii