K-design Factory Łukasz Ciupa - Nieznanekontynenty.pl

K-design Factory Łukasz Ciupa

Dane adresowe:

Warszawska 35,
46-320 Praszka
opolskie

Dane kontaktowe:

lukasz.ciupa@k-design.com.pl
790 656 321

Dane firmy:

K-design Factory Łukasz Ciupa
NIP: 5761356836
REGON: 161465040

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Warszawska 35, Praszka, Polska

Opis firmy K-design Factory Łukasz Ciupa

K-design Factory z siedzibą w Praszce w województwie opolskim specjalizuje się w produkcji nowoczesnych ogrodzeń i nie tylko. Oferuje również balustrady, bramy, wiaty i poręcze. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży. Działa na terenie całego kraju. W ramach kompleksowej obsługi wykonuje pomiary i wizualizacje 3D, projektuje, a także zajmuje się dostawą i montażem produktów. Realizuje zamówienia indywidualne i projekty klientów. K-design Factory proponuje solidne ogrodzenia i furtki standardowe w różnych kolorach, wzorach i wymiarach. Asortyment obejmuje też wiaty garażowe, ogrodowe i stalowe na wymiar. Dzięki zastosowanym materiałom wyroby te odznaczają się wysoką jakością- są trwałe i nie rdzewieją. Firma udziela gwarancji na wszystkie produkty.

Oferta firmy

Zaprojektowane, jak i wykonane przez nas produkty, które można u nas zamówić to:
- wiaty ogrodowe,
- wiaty garażowe,
- nowoczesne furtki,
- balustrady,
- ogrodzenia.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

JoAND STAL, to przedsiębiorstwo, którego celem jest zdobycie zadowolenia i satysfakcji u klientów, dla których realizuje zamówienia na konstrukcje stalowe.
Jesteśmy małopolskim producentem konstrukcji stalowych na wymiar.
STALBLACH, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych, w tym popularnych blaszaków, m.