STALBLACH - Nieznanekontynenty.pl

STALBLACH

Dane adresowe:

Szyk 225,
34-620 Jodłownik
małopolskie

Dane kontaktowe:

biuro@stalblach.pl
603809850

Dane firmy:

STALBLACH
NIP: 7372074932
REGON: 122802452

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: brak

Opis firmy STALBLACH

STALBLACH, to nowoczesne przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją konstrukcji stalowych, w tym popularnych blaszaków, m.in. garaży blaszanych, wiat i hal magazynowych oraz schowków na narzędzia. Do oferty należy dodać również produkcję bram garażowych oraz kojców dla psów. Wszystkie oferowane pozycje, dostępne są w standardowych rozmiarach, jak i istnieje możliwość wykonania blaszaka na wymiar. Oferta skoncentrowana jest głównie na potrzebach klienta, więc dopasowanie oferty do wymagań i możliwości klienta są priorytetem firmy. Jako producent, firma STALBLACH Garaże blaszane wykorzystuje najlepszej jakości stal oraz blachę ocynkowaną lub powlekaną. Dzięki zaawansowanej technologi możliwy jest dobór koloru garażu, dopasowany do otoczenia, w którym ma zostać zamontowany. Firma produkująca garaże blaszane, to także ich dystrybutor. STALBLACH oferuje transport i montaż na terenie całego kraju!

Oferta firmy

Producent konstrukcji stalowych, w tym m.in.:
1. Garaże blaszane z blachy ocynkowanej lub powlekanej (paleta kolorów RAL).
2. Bram garażowych.
3. Wiat i hal blaszanych oraz schowków na narzędzia.
4. Kojców dla psów.


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

JoAND STAL, to przedsiębiorstwo, którego celem jest zdobycie zadowolenia i satysfakcji u klientów, dla których realizuje zamówienia na konstrukcje stalowe.
Jesteśmy małopolskim producentem konstrukcji stalowych na wymiar.
Od samego poczatku powstania, krakowska firma Okna Classic dostarcza mieszkańcom Krakowa ( i nie tylko!) szeroki asortyment bram, drzwi, rolek i okien do każdego domu czy mieszkania.