Powerplay.com.pl - Nieznanekontynenty.pl

Powerplay.com.pl

Dane adresowe:

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 1E,
44-200 Rybnik
śląskie

Dane kontaktowe:

sklep.powerplay@gmail.com

Dane firmy:

Powerplay.com.pl
NIP: 6472542970
REGON: 242729245

WWW:

Social Media:

Ocena użytkowników: 5 / 5

Opis firmy Powerplay.com.pl

Sklep z grami PowerPlay to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie najświeższe premiery na konsole najnowszej generacji. Gry akcji, RPG, strzelanki, wyścigi, gry sportowe na konsole os Sony PlayStation, Microsoft Xbox czy Nintendo. PowerPlay prowadzi także usługę wymiany gier na konsole, które można nabyć w znacznie niższej cenie. Sprzedaż gier używanych i wymiana z klientami to coś co wyróżnia PowerPlay spośród innych sklepów z multimediami. Współpracujemy także z serwisem konsol i sprzedajemy gry planszowe, dlatego każdy gracz szybko poczuje się tu jak w domu. Zapraszamy!

Oferta firmy

Gry na PlayStation:
- PS4
- PS3
- PS2
- PS Vita
- PSP

Gry na Xbox:
- Xbox 360
- Xbox One

Gry na Nintendo:
- Wii
- WiiU
- 3DS
- Amiibo
- Switch

Gry planszowe

Gry Karciane

Gadżety dla graczy

Wymiana gier na konsole

Serwis konsol


Firmy ostatnio dodane do tej kategorii

Zastanawiasz się w jaki sposób skutecznie reklamować swoją działalność? Pamiętaj, że nigdy nie można zagwarantować, że dana reklama będzie skuteczna.
Nasza firma należy do wyróżniających się firm pneumatycznych na rynku, zapewniając fachowe indywidualne doradztwo techniczne, szeroki asortyment produktowy, nowoczesny sklep internetowy czy w końcu produkty najwyższej jakości.
Jeżeli szukają Państwo firmy zajmującej się wykonywaniem profesjonalnych usług związanych z drukowaniem 3d, prosimy o przejrzenie oferty naszej firmy.